Reklam
DOLAR: 7.83 TL
EURO: 9.15 TL

250 Gr.lık hayatlar okurlarını bekliyor

7 ay önce
131 kez görüntülendi

250 Gr.lık hayatlar okurlarını bekliyor
Reklam

Çağın vebası kanseri iki kez yenen Azime Taş, yaşadığı zor günleri iki kitapta anlattı: Kanserle mücadele eden hastalar kendilerini bir odaya kapatmasınlar. Hayatın içinde olsunlar….

İzmirli Azime Taş (51), 14 yıl önce göğsünde sertlik hissetti. Hastaneye gitti. Meme kanserine yakalandığını öğrendi. Moralini yüksek tutan Azime Hanım, geçirdiği ameliyatın ardından kemoterapi görüp, hastalığı yendi. Bu süreçte yaşadıklarını “125 gram bir memenin trajikomik hikayesi” isimli kitabında anlatan Taş, eserini kendisi gibi tedavi gören kadınlara hediye etti. Ancak çağın vebası yakasını bir türlü terk etmedi. Taş, geçen yıl da rahim kanserinin 4. evresinde olduğunu öğrendi. Pes etmedi. Kanseri bir kez daha yendi. Hastalığın teşhis edildiği günlerde ikinci kitabını yazmaya karar veren Taş, “250 gramlık hayatlar” adlı son eserinde de kansere karşı verdiği mücadeleden bahsetti….

250 gr.lık hayatlar adlı 2. Kitabını çıkartan İzmirli yazar Azime Taş, Selahattin Akçiçek Kültür Merkezinde 2. Kitabının imza gününde Sevenleriyle buluştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık