“GELECEK” İZMİR’E İZMİR’LE GELECEK!

“GELECEK” İZMİR’E İZMİR’LE GELECEK!
232 views Okundu
15 Mart 2020 - 13:15

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi’nin, 23 Ocak’ta belli olan İzmir İl Başkanı Cem Kavur, İzmir siyasetine yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Herkesi kucaklayacak bir siyasi anlayış izleyeceklerini söyleyen Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cem Kavur, “Kentimizdeki tüm iyi insanları da aramızda görmek istiyoruz” dedi.

 

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti’den ayrılarak, yeni bir yola giren ve Gelecek Partisi‘ni kurarak parti stratejisi ve planlarıyla ilgili yol haritası yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Partisinin il başkanlıklarını açıklayan Davutoğlu; 23 Ocak tarihinde de İzmir İl Başkanlığı için Cem Kavur‘u açıklamıştı.

“GELECEK İZMİR’E İZMİR’LE GELECEK!”

İl Başkanı Cem Kavur, Göreve geleli henüz 1,5 ay oldu, şu an 11 Nisan’da Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla parti il binasının açılışının heyecanını yaşıyor. İzmir’den büyük beklenti olduğunu ifade eden Başkan Kavur; hazırlık aşamalarına dair bilgi vermese de birçok sürpriz hazırladıklarını ve heyecanla çalıştıklarını ifade etti.

“BENİM ÖNCE KENDİ ÇÖPLÜĞÜMÜ TEMİZLEMEM LAZIM”

Gelecek Partisi olarak, öncelikli hedef ve stratejisinin İzmir olduğuna vurgu yapan il başkanı Kavur; “Benim için önemli olan her zaman İzmir ve İzmir siyaseti. Benim önce kendi çöplüğümü temizlemem lazım. Ben burada bir şey yapayım ki, ‘Bak ben üzerime düşeni yaptım’ diyeyim. Ankara’daki, Diyarbakır’daki herkes ben üstüme düşeni yaptım derse zaten Türkiye’yi oluşturur. Benim derdim İzmir. İzmir’i en iyisi yapabilmek. Ben kendi çocuğuma bakıyorum ama benim Kadifekale’deki çocuğa da borcum var Bayraklı’daki çocuğa da hatta onların da çocuklarına. Onlara çok güzel bir dünya bırakalım. Bir yerlerde bir yanlış var ve biz bunları düzeltmek, İzmir’i daha iyi bir yer haline getirmek isteriz” şeklinde konuştu.

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum